به پورتال موسسه متن فرهنگستان هنر خوش آمديد *** با توجه به اينكه وبگاه در دست طراحي و تكميل بخش هاي مختلف است پيشاپيش از بروز مشكلات احتمالي از كاربران محترم عذر خواهي مي كنيم
اخبار > هفتمین چاپ « دانشنامه زیبایی شناسی » روانه بازار نشر شد


هفتمین چاپ « دانشنامه زیبایی شناسی » روانه بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی انتشارات فرهنگستان هنر)متن(، کتاب دانشنامه زیبایی شناسی، که چاپ های قبلی آن با استقبال مخاطبان مواجه شده بود و مدتی بود در بازار نایاب شده بود، تجدید چاپ شد. گفتنی است که «دانشنامه زیبایی شناسی» کتاب برگزیدۀ سال  1385است.

دانشنامه زیبایی شناسی مجموعه ‌اي است از مقالاتي كه از منظر فلسفۀ تحليلي به عمده ‌ترين مباحث نظري زيبايي ‌شناسي و هنر مي ‌پردازد. نويسندگان مقالات همگي ازصاحب نظران و استادان تراز اول دانشگاه‌ها ي انگليسي ‌زبان به ‌شمار مي ‌روند كه سعي كرده‌اند با زباني روشن و گويا به تبيين پرسش‌هاي بنيادين زيبايي‌شناسي بپردازند. اینک تاب بي ترديد منبعي سودمند براي جامعه فرهنگي و دانشگاهي كشور است كه با فقر جدي منابع دست اول در اين عرصه رو به ‌روست.

در این کتاب مقالات به شكل موضوعي در چهار فصل تقسيم ‌بندي شده است : فصل اول تاريخ زيبايي‌شناسي ، فصل دوم نظريات زيبايي‌شناسي ، فصل سوم مسائل وچالش‌ها ، و فصل چهارم هنرهاي نه ‌گانه.

این کتاب که در قطع رحلی و شومیز منتشر شده، با قیمت 34500 تومان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 





 تلگرام ما
 فروشگاه اینترنتی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
 

 امام خمینی
 رهبر
 پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
 شورای انقلاب فرهنگی
 دولت
 فرهنگستان هنر‌
 كتابخانه تخصصي فرهنگستان هنر
 مردم و دولت

 
 
 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.