به پورتال موسسه متن فرهنگستان هنر خوش آمديد *** با توجه به اينكه وبگاه در دست طراحي و تكميل بخش هاي مختلف است پيشاپيش از بروز مشكلات احتمالي از كاربران محترم عذر خواهي مي كنيم
اخبار > «دريدا در قابي ديگر» منتشر شد


«دريدا در قابي ديگر» منتشر شد

كتاب «دريدا در قابي ديگر» نوشته «ك. ملكوم ريچاردز»، به همت موسسه تأليف، ترجمه و نشر آثار هنري(متن) وابسته به فرهنگستان هنر منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، كتاب «دريدا در قابي ديگر» نوشته «ك. ملكوم ريچاردز» و با ترجمه «فرزاد جابرالانصار»، در موسسه متن منتشر شد

نويسنده این كتاب در مقدمه آورده است: «متن‌هاي ژاك دريدا (1930- 2004) حوزه‌هاي بسيار متنوعي از پژوهش‌هاي خلاقانه و انديشمندانه را در برمي‌گيرد. در اواخر سده بيستم، معدودند متفكراني چون او كه به نحوي اين‌چنين بارز از هر لحاظ در مباحث مهم تفكر انتقادي معاصر تأثيرگذار بوده باشند. اصطلاح «واسازي»، واژه‌اي كه دريدا نخستين بار حدود چهل سال پيش به كار برد، اكنون چنان فراگير شده است كه نه فقط در مورد رشته‌هاي دانشگاهي به كار مي‌رود، بلكه موضوع ثابت بحث‌هاي كارگاهي نيز شده است.

كتاب «دريدا در قابي ديگر» در 10 فصل و با شمارگان 2000 نسخه، در 230 صفحه با قطع جيبي و به قيمت 115000ريال توسط مؤسسه تأليف، ترجمه و نشر آثار هنري(متن) عرضه مي‌شود. 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 تلگرام ما
 فروشگاه اینترنتی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
 

 امام خمینی
 رهبر
 پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
 شورای انقلاب فرهنگی
 دولت
 فرهنگستان هنر‌
 كتابخانه تخصصي فرهنگستان هنر
 مردم و دولت

 
 
 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.