به پورتال موسسه متن فرهنگستان هنر خوش آمديد *** با توجه به اينكه وبگاه در دست طراحي و تكميل بخش هاي مختلف است پيشاپيش از بروز مشكلات احتمالي از كاربران محترم عذر خواهي مي كنيم
اخبار > «جامعه‌شناسی هنرها؛ شرحی بر اشکال زیبا و مردم‌پسند هنر» به چاپ سوم رسید


«جامعه‌شناسی هنرها؛ شرحی بر اشکال زیبا و مردم‌پسند هنر» به چاپ سوم رسید

استقبال مخاطبان هنری و علاقه‌مندان پژوهشگر هنر، جامعه‌شناسی هنرها تجدید چاپ شده و دوباره در دسترس مخاطبان آثار هنری قرار گرفته است.
این کتاب شامل چهار بخش و در پانزده فصل تنظیم شده و در پایان هر فصل، مطالعة موردی برای بیان چگونگی استفادة عملی از مباحث نظری نیز آمده است. زبان و سبک نگارش اثر، علمی‌ــ‌تحلیلی است و هدف کلّی نویسنده، ارائة تصویر کلی و جامع از حوزة جامعه‌شناسی هنرهاست. در فصل اول الکساندر به تشریح مفهوم هنر از نگاه جامعه‌شناسی می‌پردازد و سپس بخش‌بندی کتاب آغاز می‌شود. بخش اول در سه فصل به بررسی «رابطۀ میان هنر و جامعه» می‌پردازد. بخش دوم در دو قسمت به «الماس فرهنگی: تولید فرهنگ» و «الماس فرهنگی: مصرف فرهنگ» اختصاص دارد. و بخش سوم با عنوان «هنر در جامعه» به خود هنر و ساخت هنر در جامعه می‌پردازد. و در نهایت در بخش چهارم «نتیجه‌گیری» کل کتاب آمده است.
چاپ سوم کتاب جامعه‌شناسی هنرها؛ شرحی بر اشکال زیبا و مردم‌پسند هنر نوشته ویکتوریا الکساندر با ترجمۀ اعظم راودراد در 528 صفحه و قیمت 40‌ هزار تومان توسط موسسه متن منتشر شده است.
علاقه‌مندان مي‌توانند اين كتاب را از كتاب‌فروشي فرهنگستان هنر به نشاني خيابان وليعصر (عج)، پايين‌تر از چهارراه طالقاني، شماره 1550 تهيه کنند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 تلگرام ما
 فروشگاه اینترنتی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
 

 امام خمینی
 رهبر
 پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
 شورای انقلاب فرهنگی
 دولت
 فرهنگستان هنر‌
 كتابخانه تخصصي فرهنگستان هنر
 مردم و دولت

 
 
 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه متن محفوظ است.