کاربران گرامی : لطفاً برای سفارش و خرید کتاب به سایت جدید مؤسسۀ متن به آدرس matnpub.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 66951655 تماس حاصل فرمایید.
فروشگاه مركزي

فروشگاه مركزي كتاب مؤسسه در شهريور ماه 1388 در ساختمان مركزي فرهنگستان به منظور عرضة مستقيم كتاب‌هاي مؤسسه و دیگر ناشران هنری برای برقراري ارتباط بهتر با مخاطبان آن‌ها راه‌اندازي شد. اين فروشگاه كه مساحت آن در حدود110متر است، در دو ماه نخست فعاليت خود (شهريور و مهر 1388 ) صرفاً به عرضة آثار انتشارات فرهنگستان هنر مي‌پرداخت، اما به تدريج و با گسترش فضای فروشگاه به عرضة كتب هنري ناشران ديگر (از جمله بیهق، آبان، یساولی، میردشتی، نظر، علمی فرهنگی، سوره مهر، سمت، نی، سخن، چشمه، ققنوس، نگار، پارت، ماهور، آوند دانش، خانه هنرمندان و ...) نيز در فهرست فعاليت‌هاي آن قرار گرفت؛ به نحوي كه تا پايان سال 1397 حدوداً تعداد 5000 عنوان كتاب از آثار ديگر ناشران در فروشگاه عرضه شد و افزايش تعداد عناوين همچنان ادامه دارد.

از آنجا كه اين فروشگاه، به عنوان فروشگاه كتاب‌هاي تخصصي هنر به طور شايان توجهي مورد اقبال علاقه‌مندان قرار گرفته، اقداماتي براي توسعة فعاليت‌هاي آن انجام شده است:

ـ از جمله تبليغات گسترده و توسعة شبكة مخاطبان كتاب فروشي از طريق تلگرام و اینستاگرام، اطلاعات كتاب‌فروشي، به ويژه چاپ كتاب‌هاي جديد به صورت روزآمد به اطلاع علاقه مندان ميرسد و ارتباط دو سويه‌اي ايجاد شده است.

ـ افزايش عرضة كتاب‌ها، مجلات و فصلنامه‌هاي تخصصي هنر و فراهم كردن مقدمات عرضة كتاب‌هاي مرجع و تخصصي هنر از زبان‌هاي خارجي، از ديگر برنامه‌هاي فروشگاه كتاب است.

ـ مهیا نمودن فضایی به منظور مطالعه عناوین دلخواه برای علاقه‌مندان.

ـ برگزاری سلسله برنامه‌های رونمایی و نقد و بررسی کتاب بصورت ماهانه و دعوت از نویسندگان و مترجمان مطرح.

آدرس فروشگاه مرکزي: خيابان ولي‌عصر _ نرسيده به چهارراه طالقاني _ ساختمان مرکزي فرهنگستان هنر _ جنب رواق هنر _ شماره 1550 _تلفن: 66490990

 

   دانلود : 1396.08.14.xls           حجم فایل 842 KB
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
جستجو
 فروشگاه اینترنتی
 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه متن محفوظ است.