کاربران گرامی : لطفاً برای سفارش و خرید کتاب به سایت جدید مؤسسۀ متن به آدرس matnpub.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 66951655 تماس حاصل فرمایید.
اخبار > کتاب دانشنامۀ زیبایی‌شناسی آکسفورد (1) زیبایی، زشتی، گروتسک، به چاپ رسید


 
   کتاب دانشنامۀ زیبایی‌شناسی آکسفورد (1) زیبایی، زشتی، گروتسک، به چاپ رسید
 

زیبایی و زشتی از مفاهیم اساسی اما بحث‌انگیز حوزۀ فلسفۀ هنر و زیبایی‌شناسی بوده‌اند. نویسندگان مدخل‌های گردآوری‌شده در این مجلد، ضمن ارائۀ گزارشی تاریخی از سیر شکل‌گیری و تحول این مفاهیم، کوشیده‌‌اند آرای نظریه‌پردازان مهم را در این خصوص به‌اختصار شرح دهند و نقدهای واردشده بر آرای ایشان را بررسند. مفهوم گروتسک، به عنوان ملتقای مباحث مطرح در نسبت زیبایی و زشتی، مدخل سوم این مجلد را تشکیل می‌دهد که می‌تواند هم زوایای پنهان این مفهوم غریب را روشن کند و هم با طرح نمونه‌های روشن اهمیت آن را نشان دهد. در هر بخش کوشش شده با ارائۀ فهرستی از منابع مهم راه مطالعات بعدی هموار شود.    

کتابِ «زیبایی، زشتی، گروتسک»،در 144 صفحه و به قیمت 260،000 ریال، منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به نشانی خیابان ولیعصر،  نرسیده به چهارراه طالقانی، شماره 1550، کتابفروشی مؤسسۀ متن فرهنگستان هنر، مراجعه و یا از طریق همین سامانه نسبت به  خرید اینترنتیاین کتاب اقدام نمایند .

 

   زمان انتشار: شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٩ - ١٠:١٧ | نسخه چاپي

خروج
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
جستجو
 فروشگاه اینترنتی
 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه متن محفوظ است.