کاربران گرامی : لطفاً برای سفارش و خرید کتاب به سایت جدید مؤسسۀ متن به آدرس matnpub.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 66951655 تماس حاصل فرمایید.
اخبار > کتاب « دانشنامه زیبایی شناسی » به چاپ هشتم رسید


 
   کتاب « دانشنامه زیبایی شناسی » به چاپ هشتم رسید
 

کتاب دانشنامه زیبایی شناسی، که چاپ های قبلی آن با استقبال مخاطبان مواجه شده بود و مدتی بود در بازار نایاب شده بود، تجدید چاپ شد. گفتنی است که «دانشنامه زیبایی شناسی» کتاب برگزیدۀ سال  1385است.

دانشنامه زیبایی شناسی مجموعه ‌اي است از مقالاتي كه از منظر فلسفۀ تحليلي به عمده ‌ترين مباحث نظري زيبايي ‌شناسي و هنر مي ‌پردازد. نويسندگان مقالات همگي ازصاحب نظران و استادان تراز اول دانشگاه‌ها ي انگليسي ‌زبان به ‌شمار مي ‌روند كه سعي كرده‌اند با زباني روشن و گويا به تبيين پرسش‌هاي بنيادين زيبايي‌شناسي بپردازند. اینک تاب بي ترديد منبعي سودمند براي جامعه فرهنگي و دانشگاهي كشور است كه با فقر جدي منابع دست اول در اين عرصه رو به ‌روست.

در این کتاب مقالات به شكل موضوعي در چهار فصل تقسيم ‌بندي شده است : فصل اول تاريخ زيبايي‌شناسي ، فصل دوم نظريات زيبايي‌شناسي ، فصل سوم مسائل وچالش‌ها ، و فصل چهارم هنرهاي نه ‌گانه.

کتابِ «دانشنامه زیبایی شناسی» ،در 471 صفحه و به قیمت 1/500/000 ریال، منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به نشانی خیابان ولیعصر،  نرسیده به چهارراه طالقانی، شماره 1550، کتابفروشی مؤسسۀ متن فرهنگستان هنر، مراجعه و یا از طریق همین سامانه نسبت به خرید اینترنتی این کتاب اقدام نمایند .

 

   زمان انتشار: دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠ - ١٣:١٣ | نسخه چاپي

خروج
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
جستجو
 فروشگاه اینترنتی
 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه متن محفوظ است.